اطلاعات تماس با شرکت گستره آبی نمایندگی پمپیران و ایران ترانسفو

شرکت فنی مهندسی گستره آبی، نمایندگی رسمی پمپیران، ایران ترانسفو

دفتر مرکزی: فلکه دوم صادقیه، خیابان ایت الله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه 5، ساختمان آرمیتا
دفتر شماره 1 خرم آباد: خیابان شریعتی، بالاتر از سنگ نبشته (نمایندگی بازرگانی ایران ترانسفو)
066-33319650
دفتر شماره 2 خرم آباد: شیرخوارگاه، جنب بانک کشاورزی
همچنین برای تماس با ما و مشاورین گستره آبی می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:
تلفن : 44972921      44012048-021

شرکت فنی مهندسی گستره آبی نور کیا با تجربه بالغ بر سی سال در زمینه تامین و فروش تجهیزات صنعتی در حوزه آب و برق توانسته نیاز بسیاری از مشتریان عزیز را در زمینه تجهیزات برق صنعتی و حوزه آب و فاضلاب تامین نماید.
این شرکت همچنین به عنوان نمایندگی رسمی برندهای معتبر داخلی ایران ترانسفو و پمپیران به تامین و فروش محصولات این دو برند در زمینه آب و برق می پردازد. همچنین گستره آبی با تکیه به دانش فنی و مهارت متخصصین و کارشناسان متعهد اقدام به ارائه خدمات بی شماری نموده است که در زیر برایتان شرح داده شده است؛

تامین و توزیع انواع پمپ در حوزه آب و فاضلاب از جمله:

الکتروپمپ های شناور، پمپهای گریز از مرکز یا به عبارت دقیق تر پمپ سانتریفیوژ، پمپ فشار قوی، لجن کش و کف کش، انواع الکتروپمپ های دریایی، الکتروپمپهای نفت و پتروشیمی و همچنین طراحی و ساخت بوستر پمپ ها مربوط به آتش نشانی و آبرسانی (دور ثابت و متغیر) می پردازد.

علاوه بر آنچه گفته شد گستره آبی تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون شامل:

ترانسفورماتور توزیع از جمله ترانسفورماتور توزیع روغنی (ترانسفورماتور دارای منبع انبساط و ترانسفورماتور توزیع هرمتیک)، ترانسفورماتور توزیع خشک، ترانسفورماتور قدرت و ترانسفورماتورهای ویژه را به درخواست و سفارش مشتریان تهیه و تامین می نماید.از طرفی محصولات دیگری از جمله ترانسفورماتور کم تلفات AB و ترانسفورماتور تک فاز نیز جزو محصولات عرضه شده توسط این شرکت می باشد. همچنین تامین و تهیه انواع سیم و کابل معتبر داخلی از جمله سیمند کابل را عهده دار است.

شرکت گستره آبی همواره درصدد ارائه خدمات با ارزش و سریع به مشتریان می باشد و تامین محصولات با کیفیت از برندهای معتبر را پیوسته در اولویت قرار داده است تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان را جلب نموده و منافع آنها را تامین نماید. از این رو این شرکت دارای دفتر مرکزی در لرستان و تهران بوده و همچنین نمایندگی فروش به صورت اختصاصی در این دو استان و البته سراسر کشور به عهده دارد.

سوالات متداول

  شرکت گستره آبی نمایندگی رسمی پمپیران و ایران ترانسفو می باشد و همچنین محصولات برندهای مختلف داخلی و خارجی از جمله فرات ترکیه ، کالپدا ایتالیا ، لوورا، پنتاکس ، گراندفوس و استریم و انواع سیم و کابل معتبر داخلی، تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون را برای مصرف کنندگان عرضه می نماید.
دفتر مرکزی این شرکت فلکه دوم صادقیه، خیابان ایت الله کاشانی، روبروی شهرداری منطقه 5، ساختمان آرمیتا می باشد.
بله، شما می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و برای ارسال آن به شهرستان به نمایندگی اطلاع دهید.
بله، مشتریان گرامی می توانند با تماس با ما و مشاورین این شرکت از این تخفیفات ویژه مطلع گردند.
ساعت تماس برای مشاوره رایگان و انتخاب و خرید محصول مورد نظر مصرف کنندگان عزیز 9 صبح تا 8 شب می باشد.