شرکت گستره آبی افتخار نمایندگی رسمی شرکت هایی چون پمپیران، ایران ترانسفو، سیمند کابل و… را دارد. به همین جهت در راستای اطلاع رسانی دقیق اقدام به انتشار لیست قیمت به روز محصولات نموده است و پس از انتشار توسط کارخانه در اسرع وقت به روز رسانی می شود و ارقام تمامی محصولات در حال حاضر به روز بوده و مربوط به سال 1399 می باشند. همچنین سعی بر این شده است که امکان آگاهی از مشخصات فنی نیز وجود داشته باشد، به همین جهت شما می توانید بر روی نام هر محصول کلیک کرده تا توضیحات آن را به صورت کامل مشاهده نمایید. باید توجه داشت قیمت های ارائه شده قیمت های پایه شرکت ها می باشند و جهت اطلاع از تخفیفات ویژه نمایندگی و همچنین فروش ویژه و موجودی محصولات با گستره آبی نمایندگی پمپیران تماس حاصل فرمایید. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه های آبی رنگ زیر به راحتی به قیمت پمپ پمپیران مورد نظر خود پی ببرید.

لیست های قیمت محصولات پمپیران

لیست قیمت پمپیران

لیست قیمت پمپ شناور پمپیران

لیست قیمت پمپ فشار قوی پمپیران

لیست قیمت پمپ گریز از مرکز پمپیران

به خاطر داشته باشید که در اینجا تنها پمپیران با قیمت های مربوطه در اختیار شما قرار نمی گیرد، بلکه مصرف کنندگان عزیز می توانند از قیمتهای مربوط به محصولات ایران ترانسفو نیز آگاهی یابند. لازم به ذکر است که ترانسفورماتور ایران ترانسفو دارای دو سال گارانتی بدون قید شرط هستند و ارقام مربوط به این محصولات در سال 1399 به روز رسانی شده است و شما می توانید با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ زیر به راحتی به این لیست دسترسی یابید و البته توجه داشته باشید برای کسب اطلاع بیشتر نیز می توانید روی مدل هر محصول کلیک نمایید و به این صورت مشخصات فنی و ویژگی های بیشتری از این مدلها بدانید. از طرفی لازم به یادآوری است که برای اطلاع از تخفیفات و فروش ویژه می بایست با گستره آبی نمایندگی پمپیران تماس حاصل فرمایید.

لیست های قیمت محصولات ایران ترانسفو

لیست قیمت ایران ترانسفو

لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز

لیست قیمت ترانسفورماتور خشک ایران ترانسفو

لیست قیمت ترانسفورماتور توزیع ایران ترانسفو

لیست قیمت ترانسفورماتور سه فاز ایران ترانسفو

لیست قیمت ترانسفورماتور کم تلفات ایران ترانسفو

لیست قیمت سیم و کابل برق

توجه داشته باشید که سیم و کابل برق به دلیل نوسانات قیمت فلزات که در واقع هادی های فلزی تشکیل دهنده هسته هر سیم و کابل برق را تشکیل می دهند، امکان تغییر قیمت زیاد را در خود دارند. از این رو برای کسب اطلاع از قیمت سیم و کابل برق از برند مد نظر خود می تواند با شماره های موجود در وبسایت گستره آبی تماس حاصل فرمایید و پیشنهاد ما این است که پیش از هرگونه اقدام به خرید حتما با مشاورین درباره قیمت سیم و یا قیمت کابل برق صحبت نمایید.

لیست قیمت سیم و کابل برق