ترانسفورماتورهای تولید شده توسط شرکت ایران ترانسفو در انواع مختلف به صورت ترانسفورماتور توزیع، ترانسفورماتور قدرت و البته ترانس ویژه ساخته می شوند. لازم به ذکر است که این محصولات هم چنین در دو نوع ترانسفورماتور سه فاز و ترانسفورماتور تک فاز نیز تهیه می شوند. آنچه در اینجا قصد ارائه توضیحاتی درباره آن را داریم، قیمت ترانسفورماتور تک فاز در مدل های مختلف می باشد. توجه داشته باشید که ایران ترانسفو سری ترانس تک فاز را در 6 مدل ارائه می نماید که همگی به جز یکی از این محصولات دارای ولتاژ ورودی 20 کیلو ولت می باشند و محصول به خصوص در این سری تنها مدلی است که دارای ولتاژ ورودی 30 کیلو ولت می باشد. در این سری از ترانس تکفاز، قدرت نامی برای محصولات شامل 10، 15، 25، 50 و 75 کیلو ولت آمپر خواهد بود و برای ولتاژ ورودی 30 کیلو ولت نیز قدرت نامی برای دستگاه 25 کیلو ولت آمپر است. از طرفی به خاطر داشته باشید که ترانسفورماتورهای تولید شده توسط شرکت ایران ترانسفو همگی تحت لیسانس استاندارد IEC60076 و VDE0532 زیمنس آلمان بوده و این شرکت از سال 1345 تولید ترانسفورماتورهای خود را آغاز کرده است.

ترانسفورماتور تک فاز به طور معمول به صورت بانک ترانسفورماتوری به کار می رود و حتی در برخی از مواقع ممکن است نسبت به نوع سه فاز خود دارای مزیتهایی همچون محدودیت در وزن و ابعاد حمل، الزامات مربوط به شرایط سایت و همچنین قابلیت اطمینان باشد. یادآور می شویم که تفاوت ترانسفوماتور تک فاز با سه فاز در نوع اتصالات مربوط به سیم پیچ های اولیه و ثانویه است و این دستگاه همانطور که از نام آن مشخص می باشد، از برق تک فاز برای کارکرد خود استفاده می کند.

لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو (11 مرداد 1400) در تاریخ 1400/02/04 توسط شرکت ایران ترانسفو ارائه شده است و تا به اکنون به روز ترین لیست قیمت این شرکت می باشد که در آن ارزش افزوده نیز محاسبه گردیده است. در صورت بروز هر گونه تغییر قیمت ، گستره آبی آن را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع شما مصرف کنندگان عزیز خواهد رساند. از این رو تصمیم به به روز رسانی این لیست قیمت به صورت روزانه گرفته شده تا مصرف کنندگان سریع تر به لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو مد نظر خود دست یابند. همچنین توجه داشته باشید که محصولات ارائه شده در زیر تنها ترانسفورماتور تک فاز هستند و عزیزان برای اطلاع از قیمت محصولات دیگر می توانند به لیست قیمت ایران ترانسفو مراجعه فرمایند. یادآور می شویم که شما عزیزان می توانید برای اطلاع از ویژگی های محصولات و کسب اطلاعات بیشتر درباره کارایی محصولات و مشخصات فنی آن شامل قدرت نامی، فرکانس نامی، نوع سیستم خنک کنندگی، ابعاد و غیره بر روی نام هر محصول کلیک نمایید و به صفحه اختصاصی آن مراجعه فرمایید.

لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز (11 مرداد 1400)

در جدول زیر محصولات ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو به همراه قیمت های آنها آورده شده اند که شما می توانید با کلیک بر روی نام هر محصول اطلاعات جزئی آنها را بیشتر مطالعه فرمایید.

ردیف مشخصات K.V.A K.V قیمت رسمی ایران ترانسفو (ریال)
1 ترانسفورماتور کم تلفات تکفاز 10 KVA ردیف 20 10 20 217,735,000
2 ترانسفورماتور کم تلفات تکفاز 15 KVA ردیف 20 15 20 239,386,000
3 ترانسفورماتور کم تلفات تکفاز 25 KVA ردیف 20 25 20 260,005,000
4 ترانسفورماتور کم تلفات تکفاز 25 KVA ردیف 30 25 30 384,634,000
5 ترانسفورماتور کم تلفات تکفاز 50 KVA ردیف 20 50 20 384,563,000
6 ترانسفورماتور کم تلفات تکفاز 75 KVA ردیف 20 75 20 443,498,000
0 0 0

خشک کردن اکتیوپارت ترانسفورماتور

مجموعه هسته و سیم پیچ که به درپوش بسته شده اند و به این مجموعه اکتیوپارت گفته می شود، می بایست قبل از قرار گرفتن در مخزن و شارژ روغن خشک گردند، چرا که رطوبت باقی مانده در قسمت مواد عایقی در اکتیوپارت علاوه بر این که منجر به مردود شدن ترانسفورماتور در تست های عایقی می شود، بلکه می تواند استقامت الکتریکی و مشخصات روغن را نیز کاهش دهد. برای خشک کردن اکتیوپارت از کوره های خشک کن هوای گرم/خلا و یا در مواردی کوره های جدید تزریق جریان با فرکانس پایین LFH با تکنولوژی شرکت MICAFIL مورد استفاده قرار می گیرند. در روش اخیر، برای تامین گرمای لازم برای خشک کردن مواد ایقی در اکتیوپارت، اتصال کوتاه در سیم پیچ ها از طریق تلفات حرارتی ایجاد می شود. از طرفی لازم به ذکر است که با استفاده از سیستم های پیشرفته کنترل میکروپروسسوری، مقدار جریان مجاز تزریقی به سیم پیچ ها به گونه ای انتخاب و تنظیم می شود که دمای مواد عایقی از یک حد مجازی بالاتر نرود و همچنین فرکانس جریان تا حد امکان کاهش یابد. مقدار ولتاژ اعمالی با توجه به قانون «پاشن» تا حدی کاهش پیدا می کند که بتواند بیشترین مقدار استقامت عایقی را ایجاد کند. از مزایای این تکنولوژی می توان به رطوبت زدایی و کنترل دمای عایق ها در بهترین حالت، انتقال درست حرارت از داخل سیم پیچ ها به سمت بیرون اکتیوپارت، زمان فرایند رطوبت زدایی کاهش می یابد و در آخر امکان خشک کردن همزمان اکتیوپارتهای که یکسان نیستند در یک کوره وجود دارد.

پرسش های رایج مربوط به لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو (11 مرداد 1400)

  1. لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو در چه تاریخی منتشر شده است؟ به روزترین لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو در تاریخ 1400/02/04 ارائه شده است و این لیست توسط گستره آبی به اطلاع مشتریان گرامی رسانیده شده است.
  2. آیا در این لیست ارزش افزوده نیز اضافه شده است؟ لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز شامل قیمت مصرف کنندگان بر اساس جدول لیست قیمت عرضه شده شرکت ایران ترانسفو به علاوه ارزش افزوده می باشد.
  3. آیا هزینه حمل در این لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز ایران ترانسفو لحاظ شده است؟ خیر، مصرف کنندگان گرامی توجه داشته باشند که می بایست هزینه حمل و نقل به نقطه مورد نظر خود را به هنگام خرید ترانسفورماتور تک فاز و برآورد قیمت اضافه نمایند چرا که در این لیست قیمت لحاظ نشده است.
  4. لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز شامل چه محصولاتی می شود؟ توجه داشته باشید که این لیست قیمت تنها شامل ترانسفورماتورهای تک فاز می باشد که توسط شرکت ایران ترانسفو تولید شده اند. عزیزان برای اطلاع از قیمت سایر محصولات می بایست به لیست قیمت ایران ترانسفو مراجعه فرمایند.
  5. چطور ترانسفورماتور تک فاز مد نظر خود را خریداری نمایید؟ راحت ترین و آسان ترین راه برای خرید ترانسفورماتور این است که با شماره های گستره آبی که در سایت موجود است تماس گرفته و از مشاوره انتخاب ترانسفورماتور و راهنمایی های لازم برای خرید بهره مند گردید. همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه به لیست قیمت ترانسفورماتور تک فاز و یا با تماس با شماره های موجود قیمت محصول مورد نظر خود را استعلام نمایید.