پمپ آب

2 مدل از بهترین انواع پمپ شناور 6 اینچ پمپیران

2 مدل از بهترین انواع پمپ شناور 6 اینچ پمپیران

پمپ ها نقش اصلی در جابجایی سیال دارند و امروزه بدون استفاده از پمپ ها نمی توانیم به راحتی به آب آشامیدنی، آب برای فعالیتهای صنعتی و غیره دست یابیم. پمپ های شناور نیز یکی از انواع پمپ آب به حساب می آیند که قابلیت پمپاژ سیال برای فعالیت های مختلف را برای مصرف کنندگان را فراهم می آورند. پمپهای شناور در حالت کلی یک پمپ گریز از مرکز با قابلیت شناور شدن در سیال هستند که با یک الکتروموتور شناور کوپله می شوند و امکان نصب و بهره برداری از پمپ را در چاه های عمیق و نیمه عمیق امکان پذیر می نماید. در ادامه 2 مدل از بهترین انواع پمپ شناور 6 اینچ پمپیران را برایتان معرفی می نماییم که هر یک دارای تعداد پمپ شناور در طبقات مختلف هستند و می توانند در طبقاتی به صورت افقی نصب شوند و در همه طبقات قابلت بهره برداری از پمپ شناور عمودی وجود دارد. اگر مایلید بیشتر از این محصولات بدانید با ما همراه شوید.

اگر زمان کافی برای خواندن این مقاله را ندارید، کافیست با مشاوران گستره آبی تماس حاصل فرمایید.

2 مدل از انواع پمپ شناور ۶ اینچ پمپیران شامل پمپهای شناور 384 BPH پمپیران و پمپهای شناور 425 BPN پمپیران می گردد که همانطور که در دسته بندی این دو مدل گفته ایم دارای قطر لوله خروجی 6 اینچ می باشند. در واقع استفاده از این محصولات امکان پمپاژ سیال از چاه های عمیق و نیمه عمیق را فراهم می آورد.

پمپ شناور 6 اینچ 384 BPH پمپیران

پمپ شناور گروه 384 BPH پمپیران دارای 16 مدل پمپ شناور در طبقات 2 الی 15 طبقه است که در برخی طبقات با تراش پروانه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. برای هر پمپ آب ماکزیمم راندمان اهمیت زیادی دارد چرا که امکان بهره برداری از پمپ شناور را به صورت بهینه ایجاد می نماید. نقطه ماکزیمم راندمان برای این سری از پمپ شناور چاه عمیق شامل دبی 90 متر مکعب بر ساعت و ارتفاع های مختلف در طبقات مختلف می شود که از 40 تا 300 متر متغیر است. لازم به ذکر است برای پمپاژ سیال نیاز است پمپ شناور با یک موتور الکتریکی شناور کوپله شود تا توان نامی لازم را برای راه اندازی و فعالیت پمپ آب پدید آورد.

از طرفی این موتورهای الکتریکی در انواع مختلف از جمله الکتروموتور شناور 7A پمپیران، الکتروموتور شناور 8A پمپیران، الکتروموتور شناور 9A پمپیران، الکتروموتور شناور 9B پمپیران، الکتروموتور شناور 10A پمپیران، الکتروموتور شناور 12A پمپیران برای طبقات مختلف تعبیه شده و دارای توانی از 20 اسب بخار تا 177 اسب بخار هستند. طول کلی این الکتروپمپ های شناور بین 1775 میلی متر تا 4660 میلی متر متغیر بوده و قطر چاه برای نصب از 10 تا 14 اینچ متغیر است. از طرفی برای این پمپ های شناور وزن کلی نیز بین 154 کیلوگرم تا 803 کیلوگرم در نظر گرفته می شود.

پمپ شناور 6 اینچ 425 BPN پمپیران

در گروه پمپ شناور 425 BPN پمپیران 21 مدل پمپ شناور وجود دارند که تعداد طبقات آنها از 1 تا 9 طبقه متفاوت می باشند. ماکزیمم راندمان برای این پمپ های شناور در آبدهی 180 متر مکعب بر ساعت و ارتفاعات بین 31 تا 279 متر تخمین زده شده اند. الکتروموتورهای شناور نیز برای بهره برداری از این مدلهای پمپ شناور سه فاز از توان 33 اسب بخار تا 300 اسب بخار بهره می برند.

در مدلهای مختلف از جمله الکتروموتور شناور 7A پمپیران، الکتروموتور شناور 8A پمپیران، الکتروموتور شناور 9A پمپیران، الکتروموتور شناور 9B پمپیران، الکتروموتور شناور 10A پمپیران، الکتروموتور شناور 12A پمپیران، الکتروموتور شناور 12B پمپیران و الکتروموتور شناور 14B پمپیران مورد بهره برداری قرار می گیرند. طول کلی برای این سری پمپ های شناور از 1920 تا 4360 میلی متر، قطر چاه از 12 تا 16 اینچ و وزن کلی از 243 تا 1310 کیلوگرم متغیر است.

قیمت پمپ شناور 6 اینچ پمپیران

برای اطلاع از قیمت پمپ آب 6 اینچ شناور پمپیران می توانید به لیست قیمت پمپیران و یا لیست قیمت پمپ شناور پمپیران مراجعه فرمایید. علاوه بر این در گستره آبی شماره هایی برای تماس با مشاورین تعبیه شده است و مصرف کنندگان عزیز می توانند با تماس با شماره های موجود در وبسایت گستره آبی از قیمت پمپ شناور و راهنمایی لازم برای خرید و نصب پمپ شناور اطلاع کسب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *