ترانسفورماتور

چطور ترانسفورماتور توزیع ایران ترانسفو بخرید؟

چطور ترانسفورماتور ایران ترانسفو بخرید

شرکت ایران ترانسفو به عنوان تولید کننده ای برجسته و پیشرو در زمینه تولید ترانسفورماتور نه تنها در سطح کشور بلکه در خاورمیانه شناخته می شود و محصولات خود را در انواع مختلف از جمله ترانسفورماتور توزیع، همچون ترانسفورماتور توزیع روغنی و خشک، ترانسفورماتور قدرت و ترانسفورماتور ویژه بسته به سفارش مشتریان طراحی، تولید و عرضه می نماید. هدف ایران ترانسفو در طی این سالها برآوردن نیاز مصرف کنندگان در این زمینه بوده و لازم به ذکر است که یک ترانسفورماتور برای انتقال و توزیع انرژی برق از منابع نیرو برای مصرف مسکونی و صنعتی به کار می رود و علاوه بر انواع فراوان استفاده های فراوانی نیز دارد. در اینجا قصد داریم درباره اینکه چطور ترانسفورماتور ایران ترانسفو بخرید صحبت نماییم.

اگر زمان کافی برای خواندن این مقاله را ندارید، کافیست با مشاوران گستره آبی تماس بگیرید.

مراحل خرید ترانسفورماتور ایران ترانسفو

برای اینکه بتوانید ترانسفورماتور توزیع مورد نظر خود را خریداری نمایید نیاز است از مراحل خرید این دستگاه ها از طریق شرکت ایران ترانسفو اطلاعات بیشتری کسب نمایید که در چطور ترانسفورماتور ایران ترانسفو بخرید بیشتر توضیح داده شده است تا نه تنها فرآیند خرید برای شما آسان تر شود بلکه بتوانید از گارانتی محصول نیز بدون هیچ قیدی بهره ببرید. توجه داشته باشید که ما در اینجا ابتدا به گام های مربوط به خرید اشاره خواهیم کرد. از طرفی لازم به ذکر است که این مرحله برای تمامی محصولات از جمله ترانسفورماتور خشک، ترانسفورماتور هرمتیک، ترانسفورماتور کنسرواتوری یا توزیع دارای منبع انبساط و غیره یکسان است.

مرحله اول مدارک مورد نیاز جهت خرید ترانسفورماتورهای توزیع

 • جهت ارائه مدارک می بایست به نمایندگی های مجاز فروش ترانسفورماتور مراجعه فرمایید و یا اینکه با تماس با شماره های مندرج در سایت اقدام به ارسال مدارک و سفارش خود نمایید.
 • توجه داشته باشید که ارائه درخواست مربوط به ترانسفورماتور مورد نیاز مصرف کنندگان می بایست به صورت حضوری یا مکاتبه ای باشد و به نمایندگی فروش بازرگانی ایران ترانسفو که گستره آبی است، ارسال شود. خاطر نشان می شویم که در درخواست خود می بایست نام و نشانی کامل، محل نصب و بهره برداری از ترانسفورماتور و همچنین محل سکونت و شماره تماس مشتریان نیز می بایست در این مدارک و درخواست به طور کامل قید شود.

مرحله دوم پرداخت وجه و تحویل ترانسفورماتور

 • برای طی شدن مراحل خرید و سپس تحویل محصول انتخابی خود، متقاضی می بایست مشخصات و نشانی کامل پستی خود را در انتهای معرفی نامه و یا تاییدیه شرکت توزیع نیروی برق ذکر نماید.
 • می بایست از کارت اقتصادی خریدار فتوکپی گرفته شود و یک نسخه ضمیمه معرفی نامه گردد و در صورت عدم در اختیار داشتن کد اقتصادی می بایست به صورت کتبی یا شفاهی درخواست و مدارک خود را به نمایندگی تحویل دهد و آدرس و نشانی خود و محل نصب را قید نماید.
 • پس از دریافت معرفی نامه توسط نمایندگی، این معرفی نامه به دبیرخانه شرکت تحویل و در ازای آن رسید دریافت می شود.
 • با توجه به اطلاعاتی که در معرفی نامه ذکر شده اند، پیش فاکتوری شامل مشخصات ترانسفورماتور، بها و یا قیمت ترانس و البته پیش بینی زمان تحویل، صادر می گردد و سپس به آدرس خریدار به صورت پست سفارش ارسال خواهد گشت.
 • پیش فاکتور دریافت شده توسط مشتری گرامی مطابق قیمت های مصوبی است که توسط نمایندگی به اطلاع مشتریان گرامی رسیده است. همچنین لازم به یادآوری است که مدت اعتبار پیش فاکتور از تاریخ صادر شدن آن به مدت 20 روز است. در صورتی که زمان مقرر طی شود، پیش فاکتور فاقد اعتبار می باشد. نکته ای که می بایست مشتریان به آن توجه نمایند این است که مبلغ پیش فاکتور مواردی از جمله قیمت ترانس برق مصوب در زمان درخواست، هزینه حمل و نقل و بیمه از مبدا تا محل انبار نمایندگی فروش است.
 • بهای دستگاه که در پیش فاکتور مندرج شده است می بایست توسط خریدار به حساب شرکت بازرگانی ایران ترانسفو که در پیش فاکتور نیز قید شده است واریز گردد. خریداران عزیز می توانند از دو روش برای واریز وجه استفاده کنند؛
  • واریز نقدی: به یکی از شماره حساب های شرکت بازرگانی ایران ترانسفو که در پیش فاکتور مشخص شده است و سپس درج شماره پیش فاکتور در رسید پرداخت وجه و پس از آن ارائه رسید پرداخت به نمایندگی مورد نظر روش اولی است که برای پرداخت واریز وجه قیمت ترانسفورماتور وجود دارد.
  • واریز به صورت حواله: روشی دومی که برای پرداخت وجه وجود دارد روش واریز به صورت حواله است، پس از مراجعه به سایر بانک های کشور، رونوشت خوانای برگ حواله پس از درج شماره پیش فاکتور به نمایندگی یا آدرس دفتر مرکزی تحویل داده شود.
 • پس از پرداخت وجه، مهلت تحویل ترانسفورماتور که در پیش فاکتور مندرج شده است، از تاریخ واریز وجه به حساب شرکت بازرگانی ایران ترانسفو می باشد.
  با رسیدن ترانسفورماتور به انبار نمایندگی در استان مربوطه به خریدار اطلاع داده می شود. لازم به ذکر است که بارگیری بر روی وسیله نقلیه مشتری در انبار نمایندگی به عهده همان نمایندگی است.
 • پس از اینکه بارنامه در کارخانه صادر شد، حرکت وسیله نقلیه به صورت فوری انجام می شود و طبق تعرفه وزارت راه و شرایط راهنمایی و رانندگی در راه های اصلی، سرعت حمل با توجه به بار ترافیکی صورت می پذیرد.
 • توجه نمایید که اخذ هرگونه هزینه خارج از مبلغ تعیین شده در پیش فاکتور مجاز و قانونی نمی باشد.

پرسشهای متداول پیرامون چطور ترانسفورماتور ایران ترانسفو بخرید؟

 1. خرید ترانسفورماتور از نمایندگی مجاز چه مزیتی دارد؟ توجه داشته باشید نمایندگی رسمی ایران ترانسفو که گستره آبی نیز یکی از آنهاست می تواند محصول را با سرعت و راحتی بیشتری برای مصرف کنندگان فرآهم و تهیه نماید. از طرفی در صورت خرید محصولات به صورت غیر قانونی شرایط ضمانت محصولات نیز از بین می رود.
 2. چطور از نمایندگی ترانسفورماتور توزیع مد نظر خود را بخرید؟ برای این کار در مرحله اول می بایست مدارک و درخواست خود را بر اساس معرفی نامه و تاییدیه برق منطقه ای شهر خود به همراه آدرس محل سکونت، شرایط و محل نصب ترانسفورماتور به نمایندگی مجاز به صورت کتبی و یا شفاهی ارائه نمایید.
 3. برای تکمیل خرید و تحویل ترانسفورماتور توزیع چه مرحله ای را باید طی کنید؟ می بایست پس از ارائه مدارک و معرفی نامه یا تاییدیه مربوط به برق منطقه ای که می خواهید ترانسفورماتور را نصب نمایید، با دریافت پیش فاکتور از نمایندگی اقدام به پرداخت و واریز وجه به حساب شرکت بازرگانی ایران ترانسفو نمایید و سپس محصول برای تحویل به شما آماده خواهد شد.
 4. واریز وجه ترانسفورماتور توزیع به چند روش صورت می گیرد؟ خریداران می توانند به دو روش اقدام به واریز وجه نمایند، یا به صورت نقدی وجه را به حساب شرکت که در پیش فاکتور آمده است واریز نمایید و سپس با درج شماره پیش فاکتور در رسید پرداخت وجه به نمایندگی مربوطه خرید خود را تکمیل نمایید و یا به صورت تکمیل برگ حواله نزد بانک، رونوشتی خوانا و بزرگ را به نمایندگی تحویل دهید.
 5. مبلغ پیش فاکتور به هنگام خرید ترانسفورماتور بیانگر چیست؟ این مبلغ، بهای ترانسفورماتور ایران ترانسفو مد نظر خریدار به صورت مصوب در زمان خرید، به همراه هزینه حمل و نقل، بیمه محصول از درب کارخانه تا محل نمایندگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *