پمپ آب

7 مدل از انواع پرکاربرد پمپ شناور 4 اینچ پمپیران

7 مدل از انواع پرکاربرد پمپ شناور 4 اینچ پمپیران

یکی از راه های انتخاب پمپ شناور مناسب برای کشاورزان توجه به قطر خروجی پمپ شناور است که از جمله فاکتورهای مهم خرید و نصب پمپ آب به حساب می آید. در واقع تنظیم و تناسب بین قطر لوله خروجی و قطر چاه های عمیق و نیمه عمیق برای نصب روی کارکرد و بهره وری پمپ موثر خواهد بود. پمپیران از تولیدکنندگان قوی در عرصه تولید انواع پمپ شناور است و مدلهای مختلف را قطر خروجی مشخصی تولید می نماید. در این جا مایلیم 7 مدل از انواع پرکاربرد پمپ شناور 4 اینچ پمپیران را برایتان معرفی نماییم. این محصولات علاوه بر کاربردی بودن دارای ماکزیمم راندمان و قیمتهای فوق العاده ای هستند که این محصولات را در زمره پمپهای پرطرفدار قرار داده است. شما می توانید با مراجعه به لیست قیمت پمپیران و لیست قیمت پمپ شناور پمپیران بیشتر درباره قیمت این محصولات بدانید.

اگر زمان کافی برای خواندن این مقاله را ندارید، کافیست با مشاوران گستره آبی تماس حاصل فرمایید.

اما مدلهای پرکاربرد پمپ شناور پمپیران 4 اینچی کدام هستند؟ در این مقاله به ترتیب دبی های خروجی از کم به زیاد به بررسی انواع پمپ شناور 4 اینچ پرداخته ایم و در زیر می توانید ترتیب آنها را مشاهده نمایید.

  • الکتروپمپهای شناور 273 BPH پمپیران
  • الکتروپمپهای شناور 271 BPD پمپیران
  • الکتروپمپهای شناور 293 UQH پمپیران
  • الکتروپمپهای شناور 275 BPH پمپیران
  • الکتروپمپهای شناور 335 BPH پمپیران
  • الکتروپمپهای شناور 277 BPH پمپیران
  • الکتروپمپهای شناور 345 UQN پمپیران

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 273 BPH پمپیران

پمپهای شناور پمپیران در سری 273 BPH دارای 27 مدل است و از دبی حداکثری 35 متر مکعب بر ساعت برای هر یک از مدلها و همچنین ارتفاع 14 الی 378 متر در راندمان بهینه بهره می برد. لازم به ذکر است جهت راه اندازی این پمپهای پمپیران نیاز به الکتروموتورهای شناور با توان بین 3.7 الی 62.5 کیلووات می باشد. همچنین جهت نصب پمپ در چاه می بایست قطر دهانه چاه بین 10 الی 12 بسته به تعداد طبقات در نظر گرفته شود.

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 271 BPD پمپیران

نقطه ماکزیمم راندمان برای پمپ شناور 4 اینچ سری پمپ های شناور کوزه ای 271 BPD پمپیران در دبی 40 متر مکعب بر ساعت و بسته به طبقات پمپ ارتفاع بین 12 الی 84 متر در نظر گرفته می شود. توجه داشته باشید قدرت الکتروموتورهای شناور برای این مجموعه بین 3.7 الی 15 کیلووات تخمین زده شده است و نیاز است برای نصب در چاهی با قطر دهانه 8 تا 10 اینچ قرار گیرد.

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 293 UQH پمپیران

پمپ های شناور گروه 293 UQH پمپیران متشکل از 20 مدل پمپ شناور چاه عمیق هستند که هر یک در طبقات مشخصی قابلیت ارائه دبی و ارتفاع مد نظر برای به کارگیری در زمین های کشاورزی، فعالیتهای صنعتی و البته آبرسانی شهری را دارند. از طرفی لازم به ذکر است این محصولات دارای کیفیت و دوام لازم برای قرار گیری در سیال در چاه های عمیق و نیمه عمیق نیز می باشند که هدف اصلی به کارگیری از این محصولات است. قطر چاه برای پمپهای شناور چهار اینچی مد نظر در این گروه پمپیران بین 10 الی 12 اینچ، دبی و ارتفاع آنها در ماکزیمم راندمان به ترتیب 45 متر مکعب بر ساعت برای همه مدل ها بین 34 الی 370 متر می باشد. همچنین می بایست اشاره کنیم که برای به کارگیری محصولات این گروه پمپ شناور تخت نیاز به الکتروموتورهای شناور با توان بین 7.5 تا 80 کیلووات می باشد.

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 275 BPH پمپیران

انواع پمپ شناور 4 اینچ در سری مد نظر ما در اینجا قابلیت نصب در چاهی به قطر 10 الی 12 متر را دارد و این پمپ شناور کوزه ای پس از نصب قابلیت پمپاژ سیال با دبی 50 متر مکعب بر ساعت را دارد و همچنین با به کارگیری گروه الکتروپمپهای شناور 275 BPH پمپیران در طبقات مختلف ارتفاع های بهینه از 13 الی 352 متر قابل تغییر می باشد. البته یادآور می شویم که پمپ های شناور با کوپله با موتور شناور قابل راه اندازی می باشند و از این رو قدرت موتورهای الکتریکی برای طبقات مختلف بین 5 تا 125 اسب بخار محاسبه گردیده است.

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 335 BPH پمپیران

گروه پمپ شناور 335 BPH پمپیران دارای 24 طبقه می باشد که ماکزیمم راندمان برای این 24 مدل بین 14 الی 344 متر می باشد و همچنین دبی حداکثری در این گروه 60 متر مکعب بر ساعت می باشد. این پمپ 4 اینچ شناور برای نصب در چاهی با دهانه ای به قطر 10 الی 12 اینچ مناسب بوده و برای به کارگیری این پمپهای شناور نیاز به استفاده از الکتروموتورهای شناور پمپیران با قدرتی بین 24 الی 92 کیلووات است.

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 277 BPH پمپیران

پمپ های شناور پمپیران تحت لیسانس پمپ شناور KSB آلمان طراحی و تهیه می شوند و گروه پمپهای شناور 277 BPH پمپیران دارای 22 مدل می باشد که تعداد طبقات آن بین 2 الی 20 طبقه متغیر است. برای این سری از پمپ های شناور کوزه ای 4 اینچ دبی 70 متر مکعب بر ساعت و ارتفاع بین 27 الی 364 متر متفاوت است. موتورهای الکتریکی شناور به کار گرفته شده برای راه اندازی این پمپ های شناور نیز دارای توان نامی بین 7.5 الی 110 کیلووات هستند. این محصولات را می توانید در چاه های عمیق و نیمه عمیق با دهانه ای به قطر 10 تا 12 اینچ نصب نمایید.

مشخصات الکتروپمپهای شناور 4 اینچی 345 UQN پمپیران

سری پمپ شناور 345 UQN پمپیران برای دبی های بالا به کار می رود و در ماکزیمم راندمان دارای آبدهی حداکثری 70 متر مکعب بر ساعت برای هر مدل از این گروه و ارتفاع بین 26 الی 549 متر می باشد. از طرفی این پمپ شناور تخت قوی برای نصب در چاه های عمیق و نیمه عمیق با قطر دهانه چاه 12 الی 14 اینچ مناسب می باشند. این شناورهای پمپیران 4 اینچی از موتورهای الکتریکی 10 تا 251 اسب بخار بهره می برند. قابلیت نصب افقی نیز تا 7 طبقه برای این محصولات وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *